KONST / Litografier / Färglitografi 13746045
nr 1374 6045
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Färglitografi, Gård. Signerad, HC-upplaga (hors de commerce), med dedikation. Motivet: 32x36 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:10:23
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr